Хто ми є

Наша команда

весела

відповідальна

турботлива

молода

артистична

творча

доброзичлива

креативна

професіональна

досвідчена

активна

позитивна

люблячаDirector-image-1
Юлія Василівна Предоляк - засновник та директор ТОВ "Дитячий центр "Моя Капітошка"
Освіта: НПУ імені М.П. Драгоманова, магістр з управління навчальним закладом, керівник підприємства, установи та організації (у сфері освіти та виробничого навчання); НПУ імені М.П. Драгоманова, вчитель музики та художньої культури, Рівненське музичне училище РДГУ, викладач по класу фортепіано, концертмейстер, артист ансамблю.

Педагогічний стаж 7 років.

Наш Директор - це не просто серйозна пані, яка керує "Моєю Капітошкою".
Вона - улюблениця дітей, весела та позитивна, ідейна, творча, натхненна, легка на підйом та завжди готова до плідного спілкування з дітворою та батьками!

"Я впевнена, що в нашому закладі кожна дитина відчуває себе рідною та потрібною, пізнає почуття справжньою дитячої дружби, відкриває для себе чудовий світ перших знань, навчається самостійності та впевненості. Вірю, що саме тут закладаються основи для формування та розвитку щасливої, реалізованої, успішної особистості."

Director-image-2
Director-image-3
Юлія Василівна Предоляк - перший і основний засновник, натхненник, творець та ідейний годувальник всіх проектів центру. Вона тут із самого старту, із самого народження "Моєї Капітошки". На початку - керівник "Розвивалочок з мамою", музкерівник, вихователь, адміністратор, снігурочка, весна, ведуча та організатор дитячих свят. А зараз ще й по сумісництву надзвичайно щаслива матуся, яка насолоджується декретною відпусткою та виховує маленького синочка!
Наш Директор - це наш піар-менеджер та маркетолог, кріейтор та копірайтер, вона ж автор, вона ж майстер, вона ж музикант, педагог та справжній дитячий друг. Також Юлія активний учасник семінарів, конкурсів та фестивалів. Вона не припиняє розвиватися, постійно удосконалюється, бере участь у різноманітних тренінгах та навчальних програмах, збагачує свої знання та подає чудовий приклад всьому колективу!
Director-image-4

Лариса Борисівна Антошенкова

- наш вихователь та вчитель підготовки до школи

Марія Миколаївна Лустюк

- англомовний вихователь, вчитель англійської мови

Тетяна Сергіївна Торгонська

- вихователь та керівник гуртків "Дискавері", "Чарівна майстерня", "Конструювання", "Театральна діяльність"

Віта Віталіївна Матвєєваа

- вихователь старшої групи та вчитель художньої творчості

Тетяна Олександрівна Тішина

- вихователь молодшої групи, керівник занять з сенсорного розвитку та навколишнього світу

Маріам Рубенівна Багдасарян

- вихователь молодшої групи, психолог, керівник гуртків "Талановиті пальчики" та "Театральна діяльність"
Admin-image-1
Олена Сергіївна Підлісна - наш методист та адміністратор
Освіта: Київський університет імені Бориса Грінченка, організатор дошкільної освіти, вихователь дітей дошкільного віку, інструктор з фізичного виховання дітей дошкільного віку.

Педагогічний стаж 7 років.

Олена Сергіївна - це наш супер-методист, організатор, креативний менеджер, вихователь, педагог та міні-бос. Це наша садочкова "мама", незмінний експерт по адаптації малюків до садка, це куратор наших свят та заходів, це приклад колективу, спокій батьків та радість дітей!

Це наша неймовірно добра, талановита, любляча, щира та справжня фея.

Admin-image-2
Admin-image-3
Олена - активний організатор життя та побуту садочка, вона займається плануванням та проведенням більшості занять у садочку "Моя Капітошка" на Боголюбова, 6. Також наразі Олена Сергіївна виконує обов'язки адміністратора, вирішує різноманітні організаторські питання, вона з радістю консультує батьків з будь-якого приводу. Олена Сергіївна - це улюблениця діток та "швидка допомога" персоналу та батьків;)
. Юлія Володимирівна Тимошенко

Юлія Володимирівна Тимошенко

- помічник вихователя
Маріам Рубенівна Багдасарян

Наталія Анатоліївна Сіцінська

- помічник вихователя
Анна Андріївна Романюк

Анна Андріївна Романюк

- наш логопед
Марина Сергіївна Бичек

Марина Сергіївна Бичек

- наш хореограф
Тетяна Олексіївна Чепорнюк

Тетяна Олексіївна Чепорнюк

- вчитель англійської мови
Інна Прокопенко

Інна Володимирівна Прокопенко

- наш музкерівник та організатор дитячих свят
Тетяна Юріївна Чорногорова

Тетяна Юріївна Чорногорова

- наш адміністратор
Анастасія Павлівна Соловей

Анастасія Павлівна Соловей

- наш педіатр
Administranor
Тетяна Юріївна Чорногорова - наш адміністратор та менеджер по роботі з клієнтами
Освіта: Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут», магістр з менеджменту організацій та адміністрування.
Тетяна - це наш супер-адміністратор, креативщик,копірайтер, натхненник та організатор. А ще Таня - це мотиватор нашого колективу та наш експерт з переговорів. Тетяна Юріївна вміє прекрасно організувати колектив та саме вона домовляється із нашими зовнішніми партнерами. Неймовірно відповідальна, добра, чуйна та позитивна! Вона завжди зустрічає наших малюків та матусь зі щирою посмішкою та безмірними промінчиками тепла і любові.

Administrator-img-2
Administrator-img-3
Тетяна Юріївна - наша фея теплих і душевних розмов,наша королева переговорів та майстер домовленостей. Саме вона як ніхто інший вміє знайти спільну мову з мамами і татами наших малюків. Вона розуміє потреби батьків, вона завжди вислухає та втілить усі побажання, потурбується про те, щоб усім було комфортно, тепло та затишно.  Щоб кожен малюк був у захисті та безпеці, а кожна мама була спокійна за своє дитя. Адже Тетяна не лише наш цінний працівник, але і наша дорога клієнтка. Її маленька донечка теж відвідує наш садок, завдяки чому ми безмежно щасливі!

Приєднуйтеся до нас у соцмережах та будьте в курсі нашого садочкового життя: