ДИТЯЧИЙ САДОЧОК
«МОЯ КАПІТОШКА»

Запрошує на навчання діток з 2 до 5 років

Слідкуйте  за нами в Instagram та Facebook. Тут ми публікуємо актуальні новини, щодня ділимося фотографіями.

Ми пропонуємо насичену навчальну програму

Наша навчальна програма відповідає рекомендаціям Міністерства освіти і науки України та збагачена власними методичними розробками.

Провідною діяльністю малюків дошкільного віку є гра. І саме через гру у садочку «Моя Капітошка» Ваша дитина буде розвиватися, знайомитися з новими видами діяльності, освоювати навички комунікації, соціалізуватися та навчатися.

Основні заняття проходять в першій половині дня, коли дітки повні сил та енергії, а нова інформація з легкістю засвоюється та запам’ятовується. Загалом кількість ранкових уроків становить близько 40 на місяць.

Навчальна програма у дитячому садочку «Моя Капітошка» спрямована на глибокий всебічний розвиток Вашої дитини. Відвідуючи наш садочок, Вам не доведеться шукати додаткові гуртки чи уроки. Адже наша програма включає в себе комплекс всіх занять для розвитку особистості та для виявлення здібностей і талантів вашої дитини.

Ранкові заняття «Дитячий садок «Моя Капітошка»

Молодша та середня групи
 • Сенсорний розвиток
 • Розвиток мовлення (заняття з логопедом)
 • Навколишній світ
 • Музичний розвиток
 • Хореографія
 • Художня творчість
 • Англійська мова
Старша група
 • Письмо
 • Читання
 • Основи математики
 • Логопедичне заняття
 • Музичний розвиток
 • Хореографія
 • Художня творчість
 • Англійська мова

Після обіднього сну ми проводимо різноманітні гуртки. Це творчі заняття, такі як ліплення, конструювання, малювання, театральна студія тощо.

Звісно, ми не забуваємо і про відпочинок. Щодня діти з вихователями виходять на прогулянку, яка триває від 40 хв до 2 год в залежності від погодних умов та пори року. В теплий період ми гуляємо двічі: перед обідом та після вечері.

Садочок «Моя Капітошка» надає логопедичний та психологічний супровід вашій дитині

Ми проводимо групові заняття з логопедом (детальніше) та психологом, які входять у розклад та у вартість садочка. Кількість занять зі спеціалістами залежить від вікової групи та становить від 4 до 8 занять на місяць. Також додатково при потребі пропонуються індивідуальні заняття, які оплачуються окремо.

Наш садочок надає медичний супровід вашій дитині

Двічі на тиждень всіх діток оглядає лікар-педіатр. Присутність лікаря є дуже важливою, адже батьки можуть вчасно отримати консультацію щодо стану здоров’я дитини. Також ми дбаємо про те, щоб в садочку знаходилися лише здорові дітки. Діти, у яких виявлені ознаки захворювання, не відвідують садочок до повного одужання.

Збалансоване харчування, яке відповідає Інструкції з організації харчування дітей у дошкільних навчальних закладах та затверджене Держпродспоживслужбою (колишня СЕС)

Годуємо ми діток 4 рази. Сюди входить сніданок, обід, підвечірок та вечеря. Харчування у нашому садочку – це виключно смачна та корисна їжа, яку готують зі свіжих та добірних продуктів з дотриманням усіх норм та стандартів організації харчування в дитячому закладі.

Крім цього, протягом всього дня в якості перекусу дітям пропонуються різноманітні овочі та фрукти. Харчування дітей корисне, смачне та збагачене вітамінами. Більш детально з нашим меню можна ознайомитися в садочку або в адміністратора.

Міні-групи та відсутність різновікових груп

У нашому садку міні-групи: по 10-12 діток. Також в садочку «Моя Капітошка» немає різновікових груп. Групи формуються за віком дітей, їхніми здібностями та навиками самообслуговування. У молодшу групу садочка приймаються діти з 2 років.

Максимально легка адаптація діток до дитячого садочка

Турбуючись про наших вихованців, ми підібрали висококваліфікований персонал. Кожен із вихователів та вчителів не лише майстер своєї справи, а й людина з великим серцем.

Персонал «Моєї Капітошки» турбується про те, щоб розлука з мамою та адаптація дитини до дитячого садочка пройшли максимально швидко та легко для дитини і батьків.

Для цього при потребі на першому етапі відвідування дитячого садочка ми практикуємо часткове перебування. Це може бути відвідування одного чи двох занять, прогулянка на майданчику разом з мамою, перебування в садочку півдня або взагалі кілька годин. Всі малюки різні, і хтось без проблем залишається в садочку з першого разу, а комусь потрібне поступове звикання. При цьому, ми просимо батьків довіритися любові та професіоналізму наших педагогів та залишатися за дверима садочка. Адже якщо з першого погляду присутність мами заспокоює малюка, то насправді лише подовжує та ускладнює адаптацію дитини до нових умов.

Комфортне перебування

Для комфортного перебування у нашому садочку ми створили теплу домашню обстановку. У приміщенні дитячого садка тепла підлога, зручні дитячі ліжечка для повноцінного сну, душ, дитячі меблі та приємний яскравий ремонт.

Для прийому їжі ми маємо окрему кімнату — їдальню, обладнану зручними меблями та красивим посудом. Для підтримки здорового клімату ми дбаємо про чистоту та гігієну дитячого закладу, забезпечуємо щоденне провітрювання та кварцування кімнат.

Також для підтримки здоров’я дітей та збереження їхнього імунітету, в дитячому садку передбачені щоденні прогулянки на свіжому повітрі. Хворі чи застуджені дітки лікуються вдома і продовжують відвідування садочка тільки після повного одужання.

Влітку ми багато гуляємо на свіжому повітрі і проводимо різноманітні веселі процедури для загартування. В холодну пору року обов’язковою є аромотерапія.

Веселе дозвілля

Багато батьків помічають, що навіть після довгого та активного робочого дня діти не хочуть іти додому із садочка «Моя Капітошка». А все тому, що у нас не лише сильна навчальна програма, кваліфікований персонал та дбайливе ставлення до кожної дитини, а ще і цікаве дозвілля. Щомісяця до садочка приїздить театр із цікавими та повчальними виставами. Кожного сезону ми організовуємо свята для дітей та батьків. Також самостійно ставимо вистави та влаштовуємо різноманітні майстер-класи та інші цікавинки для дітей. У садочку «Моя Капітошка» дітям справді весело, пізнавально та цікаво. Приходьте і переконаєтесь 😉

Вартість абонементу

«Моя Капітошка» — щасливі маленькі особистості
Група повного дня в садочку «Моя Капітошка»
8000 грн
на місяць
8:00 — 20:00
Група неповного дня в садочку «Моя Капітошка»
6000 грн
на місяць
8:00 — 13:00 або з 12:30 до 20:00

У Вас є питання або хочете залишит відгук?

Будемо раді Вашому зверненню до нас!

Натискаючи на кнопку «Відправити», ви погоджуєтеся з Угодою користувача
Натискаючи на кнопку «Відправити», ви погоджуєтеся з Угодою користувача